• Váš nákupní košík je prázdný!


NOVINKY OD FIRMY CEYSDvousložková vinylesterová chemická kotva zajistí extrémně ...
Dvousložková vinylesterová chemická kotva zajistí extrémně silné ukotvení do dutých, křehkých nebo kompaktních podkladů typu cihla, beton, cement, přírodní kámen nebo dřevo. Vytvrdne do 6 minut bez rozpínání, proto je ideální na ukot..
297,54 Kč Cena bez DPH: 245,90 Kč
Espumax pro montáž a upevnění je polyuretanová pěna speciálně ...
Espumax pro montáž a upevnění je polyuretanová pěna speciálně určená pro UPEVNĚNÍ a LEPENÍ stavebních materiálů (nové nebo obnovené střešní tašky, rámy a pomocné rámy v truhlářství, cihly, cement, kov, dřevo, lehké panely atd.). ..
196,18 Kč Cena bez DPH: 162,13 Kč
Nízkoexpanzní polyuretanová pěna je speciálně určena pro zakry...
Nízkoexpanzní polyuretanová pěna je speciálně určena pro zakrytí a vyplnění otvorů a dutin v interiérech a exteriérech domácnosti. Polohovatelné balení s bezpečnostním ventilem umožňuje snadnou aplikaci při maximálně bezpečné kontrolované e..
183,70 Kč Cena bez DPH: 151,82 Kč
Utěsňuje a vyplňuje spáry vystavované vysokým teplotám (+1&...
Utěsňuje a vyplňuje spáry vystavované vysokým teplotám (+1 500 °C). Tmel na anorganické bázi speciálně určený pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár BEZ DILATACE, které jsou nepřetržitě vystavené vysokým teplotám 1 100&nb..
123,88 Kč Cena bez DPH: 102,38 Kč
SUPERUNIC Immediate power je tekuté, maximálně výkonné univ...
SUPERUNIC Immediate power je tekuté, maximálně výkonné univerzální vteřinové lepidlo s vynikajícími vlastnostmi pro neviditelné opravy za pouhé 3 sekundy. Silné, rychlé a bezpečné. Lepí všechny materiály. Odolné vůči nárazům a vibra..
39,20 Kč Cena bez DPH: 32,40 Kč
Lepicí tmel pro všestranné použití. Vykazuje vyšší přilnavost ...
Lepicí tmel pro všestranné použití. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou. Jeho speciální maximálně tran..
239,75 Kč Cena bez DPH: 198,14 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 8 (celkem stran 2)